اصفهانEnglishاصفهاننقشه پرتالاصفهاناصفهانصفحه اصلیاصفهاناصفهانایرانایران
فاصلهاطلاعیه هافاصلهمیز خدمات الکترونیکی سازمان هواشناسیفاصلهارتباط با مافاصلهدرباره مافاصلهنظرسنجیفاصلهسوالات متداول
اخبار
 
 

هواشناسي يك ارگان تخصصي است و مي بايست متناسب با نياز كاربران و نياز سازماني به تجهيزات بروز دنيا مجهز گردد .

به گزارش روابط عمومي هواشناسي استان اصفهان مهندس خورشيدي مديركل هواشناسي استان اصفهان در ديدار با مهندس علي بختيار نماينده مردم شريف شهرستان هاي گلپايگان و خوانسار در مجلس شوراي اسلامي با بيان اين مطلب افزود: سازمان هواشناسي از وجود نيروهاي متخصص و متعهد بهره مي برد اما شايسته است متناسب با آن ، تجهيزات و ابزار كافي در اختيار داشته باشد تا بتوان از آن بهره لازم را ببرد و به اهداف از پيش تعيين شده سازمان هواشناسي هواشناسي دست يافت.

وي با بيان اينكه بهره مندي از نيروي انساني مهمترين ركن در توسعه هر دستگاه است افزود : اگر ابزار كافي در اختيار كارشناس نباشد. انگيزه كاري نيز كاسته خواهد شد و نهايتا بهره لازم را از وجود سرمايه انساني نخوايم برد.

مهندس خورشيدي همچنين اظهار كرد: امروزه نقش و جايگاه هواشناسي بر كسي پوشيده نيست و داده هاي هواشناسي مي تواند نقش مهمي در امور زير بنايي داشته باشد و مسئولين تصميم گير مي توانند با اتكاء و اعتماد به محصولات هواشناسي از آن در پيشرفت كشور و توسعه پايدار بهره ببرند.

مهندس علي بختيار نماينده مردم شريف شهرستان گلپايگان و خوانسار در مجلس شوراي اسلامي ضمن  ابراز خرسندي از حضور  مديركل هواشناسي استان اصفهان گفت: ما آمادگي داريم با ارايه طرح پيشنهادي كارشناسي شده به مجلس از سوي سازمان هواشناسي كشور ، مشكلات و چالش هاي پيش رو در اين سازمان را حتي الامكان برطرف سازيم و متناسب با افزايش بودجه عمراني براي افزايش بهره وري مناسب ، بودجه جاري سازمان هواشناسي كشور نيز بايد افزايش يابد.

وي با بيان اينكه امروزه اطلاعات و داده هاي هواشناسي توانسته به مسئولين كمك شاياني در مهار وقوع بلاياي طبيعي نمايد. و اين امر در بحث بارش هاي اخير بهار امسال مشهود بود گفت : تشكيل جلسه مجمع نمايندگان استان  با مدير كل هواشناسي استان و رياست محترم سازمان هواشناسي كشور مي تواند در تصميم گيري هاي آتي اين مجمع نسبت به هواشناسي بسيار سودمند باشد.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
159
1398/06/24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد
تماس با مدیر کل
میز خدمت الکترونیک
اخبار هواشناسیاخبار هواشناسي استان اصفهان

اخرین تصویر ماهواره

عضویت در سامانه تهک
/
سایت سامد
//
ورود اعضا
شناسه کاربري
کلمه رمز

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

Powered by DorsaPortal