اصفهانEnglishاصفهاننقشه پرتالاصفهاناصفهانصفحه اصلیاصفهاناصفهانایرانایران
فاصلهاطلاعیه هافاصلهمیز خدمات الکترونیکی سازمان هواشناسیفاصلهارتباط با مافاصلهدرباره مافاصلهنظرسنجیفاصلهسوالات متداول
اخبار

درسنوات اخير هواشناسي سعي نموده خدمات خود را چه از نظر كمي و چه از نظر كيفي ارتقاء دهد.

به گزارش روابط عمومي هواشناسي استان اصفهان مهندس خورشيدي مديركل محترم هواشناسي استان اصفهان در ديدار با مهندس حميدرضا فولادگر نماينده مردم شريف اصفهان در مجلس شوراي اسلامي با بيان اين مطلب افزود: توجه بيشتر مسئولان و مردم به هواشناسي و شناخته شدن جايگاه واقعي آن، باعث گرديده هواشناسي تعامل نزديك خود با نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي در جهت افزايش اعتبارات عمراني و جاري را تقويت نمايد كه ثمرات آن ، افزايش سطح كمي و كيفي محصولات هواشناسي براي كاربران مختلف را در پي خواهد داشت.

وي با بيان اينكه امروز هواشناسي محصولات متنوع مورد نياز بخش هاي گوناگون همچون هوانوردي، كشاورزي،صنعت ،گردشگري و حمل و نقل را توليد مي نمايد ، اظهار نمود : ما تلاش مي كنيم ارتباط نزديك با كاربران نهايي را افزايش دهيم و بازخوردهاي حاصل از توسعه هواشناسي كاربردي را از آنان جمع آوري و نتايج آن را در مديريت كلان سازمان در جهت مطلوبيت بخشي بكار گيريم.

وي در ادامه گفت : در سال هاي اخير در جهت كيفيت و كميت بخشي به جمع آوري داده هاي هواشناسي سعي كرديم از سنتي محور به سوي خودكار محوري حركت كنيم و خودكارسازي شبكه ايستگاه هاي هواشناسي اقليم شناسي و باران سنجي را در اولويت هاي برنامه هاي سازمان هواشناسي كشور قرار داديم تا با انجام اين طرح ، داده هاي هواشناسي را با سرعت ، دقت و صحت بيشتر استخراج نموده و متعاقبا" ضريب صحت پيش بيني هاي هواشناسي صادره و محصولات توليد شده را بالا ببريم.

وي در پايان اعلام نمود : در هواشناسي كشور دو چالش بزرگ عدم وجود تجهيزات و امكانات كافي و سطح حقوق و مزاياي نامناسب كاركنان وجود دارد كه مي بايست هم زمان و متناسب با هم ديده شود و مسلماً ابزار و تجهيزات مدرن در كنار نيروي انساني متخصص موجب افزايش بهره وري خواهد شد.

مهندس حميدرضا فولادگر نماينده مردم شريف اصفهان در مجلس شوراي اسلامي نيز ضمن  ابراز خرسندي از حضور مديركل هواشناسي استان اصفهان گفت: امروزه خدمات هواشناسي بركسي پوشيده نيست. و مي بايست خدمات آن به صورت آنلاين در اختيار مردم و مسئولين قرار گيرد.

وي با بيان اينكه هواشناسي مي تواند با تعامل با مراكز علمي و تحقيقاتي و شركت هاي دانش بنيان از طريق برون سپاري وظايف ، خدمات خود را توسعه داده و متعاقبا" راهكارهايي براي درآمد زايي از طريق قانوني توسط اين شركت ها ايجاد نمايد گفت : نمايندگان استان اصفهان در مجلس شوراي اسلامي اين امادگي را دارند تا در صورت ارايه طرح هاي كارشناسي شده پيشنهادي سازمان هواشناسي كشور از آن حمايت نموده و نسبت به پيگيري در انجام آن از هيچ تلاشي دريغ ننمايند.

 
 
164
1398/06/28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد
تماس با مدیر کل
میز خدمت الکترونیک
اخبار هواشناسیاخبار هواشناسي استان اصفهان

اخرین تصویر ماهواره

عضویت در سامانه تهک
/
سایت سامد
//
ورود اعضا
شناسه کاربري
کلمه رمز

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

Powered by DorsaPortal